Väereis – Teekond Looja potentsiaali avamisele

16. – 23. mail 2023 Suflí külas Andaluusias
*** UUS!!!
Uue väereisi Andaluusiasse ja Alhambrasse korraldame 10.-17. oktoobril 2023. Seekord on fookus kehateadvuse avardamisel. Väereisi viime läbi koos Raulo Allojaga Ermo Kattago Sufli retriidikeskuses, imelist päikesetoitu tuleb looma Minna Jõgi.
***

Täiendus:

Oleme sisenenud aegruumi, kus meil on võimalik tõusta kõigist senistest piirangutest, kitsendustest ja lõksudest välja – et luua teistsugune Elu!

Oleme taastamas oma mäluühendusi iidsete aegade teadmiste, tarkuse ja väega.

Ühendus iseendaga üha sügavamal tasandil äratab meid järjest selgemalt sellest illusiooniunest, kuhu olime kunagi hingedena andnud nõusoleku siseneda.

Avardumise platvormil loome uusi radu ja võimalusi nüüd kahekesi – koos Raulo Allojaga –, kes on integraalse mõõtmega intensiivse kehatöö praktik. Raulo liitub meiega ka retriidil, tuues kaasa oma unikaalseid tööriistu teadvuse avardumise teekonnal.

***

 

Kutsume Sind rändama Andaluusia ja Alhambra iidsetele radadele, et leida sügavam kontakt iseendaga ja avastada oma jumalikkus!

Asudes looma oma sügavaimast potentsiaalist, pole ükski vaimust/hingest tulev visioon teostamatu. Piirid on asunud lihtsustatult öelduna üksnes meie “peas”. Jõudmaks üksolemisse oma jumaliku potentsiaaliga, on lihtsalt vaja kõik segav info ja mustrid eest ära koristada.

 

Võimsaim avardumine saab sündida sissepoole liikudes, tuues iseenda sügavusest esile uut loomingut, millest sünnib uus reaalsus. Selleks on vajalik puhastus vanadest mustritest, mis on seni olnud takistuseks avardumise teel.

Ainult meie ise oleme saanud panna ennast kannatama (tänu ühiskondlikele programmeeringutele, mida me polnud läbi näinud) ning ainult meie ise saame ennast kõikidest kannatustest vabastada.

Meie keha on kõige targem teejuht, näidates kätte kõik kohad, kus energia ei voola vabalt, kus on energialiikumisel takistused, moonutused ees. Keha võtab enda kanda selle, millega psüühika ei ole suutnud toime tulla.

Teadlikuna elades saab kõiki nn probleeme tervitada kui portaale, et transformeerida vanadest mustritest tekkinud energeetilisi ummistusi, vabastada sellega seotud emotsioone ning võimaldada puhtal jumalikul energiavool oma keha ja meelt tervendada ja uuendada.

Tehes teadlikult oma elus valikuid, mis võimaldavad järjest selgemalt olla Väes ja mõista reaalsuse loomise sügavaid saladusi, loome suuri muutusi nii oma elus kui ka laiemalt. Selleks, et liikuda energeetiliselt uuele tasandile, tuleb muuhulgas loobuda oma senistest identiteetidest (NB! ka vaimsest egost!!!) ning saada kõigest õpitust-omandatust vabaks. Minnes sedakaudu energeetilisse uuestisündi, avaneb reaalsuse multidimensiooniline olemus ning tõeline avarus koos kirjeldamatu vabadusega Uueks Loomiseks.

Suflí linnakeses Andaluusias on eestlased Ermo ja Karen armastusega taastanud u pooltuhat aastat vana hoone kauniks retriidimajaks, mis pakub ideaalse ruumi energeetiliseks ja kehatööks. Ümbritsevad mäed ja kogu loodus toetab intensiivset sisetööd. Kümneminutise autosõidu kaugusel asub termaalvee bassein, Vahemereni on tund sõitu.

Ülal Suflí retriidivideo septembrist 2022, video autor Stella Shakti

Kehalist ja energeetilist tööd iseendaga toetab ideaalselt Maily ja Valteri armastusega serveeritud päiksesetoit – rikkalik toor- ja küpsetatud taimetoit.

Retriidi kolmanda päeva veedame Granadas, peamiselt Alhambra paleed külastades. Üle 1100 aasta vanusest linnusest sai hiljem sultanipalee – kultuuride ja traditsioonide kohtumispaik. Kujundlikult on seda nimetatud smaragdidest ümbritsetud arhitektuuripärliks. Alhambra kuulub maailma vaimse kultuuripärandi nimistusse ja on Euroopa üheks hinnatuimaks turismimagnetiks. Ühtlasi sisaldab aga Alhambra endas märksa rohkemat kui kirjas ametlikus ajaloos. Keldi lauljatar Loreena McKennitt: “Alhambra on saladus, see on igavikuline, ta esindab inimese Vaimu.” Ka minu üle-ajalises mälus on Alhambra aktiveerunud erilisena juba paarkümmend aastat tagasi. Läheme üheskoos avastama ja tunnetama, kuidas see müstiline paik meiega kõneleb ning toetab meid oma täispotentsiaali avamise teekonnal.

Retriidil on kohti 10 inimesele

Väereisi hind (sisaldab ööbimist 16.–23 mail, rikkalikku päikesetoitu, kõiki transpordikulusid Hispaanias retriidi vältel, sh lennujaama ja tagasi, kõiki retriidi ühispraktikaid ja ruumihoidmist, matku, Alhambra sissepääsupiletit):

kuni 29. märtsini 1444,–

alates 30. märtsist 1555,– (vabade kohtade olemasolul)

Koha retriidil tagab ettemaks, kuni 29. märtsini 444 eurot ja alates 30. märtsist 555 eurot Uus Ühisloome OÜ arveldusarvele EE411010220246294220 märgusõnaga: ettemaks retriidile

Ühtlasi saatke palun registreerumismeil aadressile saale@avardumine.ee – lepime kokku, mis ajal ja vormis (ülekandega või sulas) maksate ülejäänud retriiditasu 1000 euri.

Ettemaks on tagastamatu, aga võimalik anda edasi teisele inimesele.

Lennupileteid on praegu võimalik soodsalt – hinnaga 275 – eurot osta Tallinn-Malaga-Tallinn otselennule 16.–23. mail: https://www.airbaltic.com/et-EE/index

Lisainfo seisuga 22.02. – praegu on otselend saadaval hinnaga 327 eurot – soovitame pileti osta kohe, sest otselend Tln-Malaga-Tln on kõige mugavam reis. Võimalikud on ka teised trajektoorid, aga need ümberistumisega.

Lennupileti soovitame osta kohe, sest lennu täitumise kiirust ei tea.

Vajadusel saame aidata lennupileti hankimisel (varuvariant lennata Alicantesse, ümberistumisega Helsinkis).

Retriidi hommikud algavad kell 9 keha ja meele äratamisega shindo venituste abil võluva Terje juhendamisel. Shindo venitused koos sügava hingamise ja lõdvestusega aitavad tulla oma tähelepanuga iseenda sisse, luua harmoonilist koostööd meele ja keha vahel, jõuda oma keskmesse, südamesse. Keha energeetilistes kanalites hakkab energia vabalt ja kergelt voolama.

Energeetilist tööd oma Varju mustrite avastamisel ja transformeerimisel juhendab Saale, kes hoiab armastusega turvalist ruumi selle protsessi käigus esiletulevate tunnetega ümberkäimisel terve retriidi vältel. Tänapäeva ühiskonnas kipub inimene alla suruma oma tundeid ja emotsioone, et need ei segaks teda igapäevaelus – edukas olemisel. Tundeid alla surudes (kartes nende negatiivset mõju) muudab inimene end tuimaks, elust kaovad sära ja värvid ehk elus elu.

Liigume retriidil samm-sammult alateadvuse kihtidesse, et vabastada sealt mustreid, mis on meil seni takistanud täiel rinnal elamast ja elu nautimast. Oluline teema praeguses ajas on ka sisemise Naise ja sisemise Mehe tervendamine, nende harmooniline ühendamine ja jumalikule tasandile tõstmine iseendas.

Energeetilise töö käigus kehas ja meeles ülestulevate pingete ja emotsioonide vabastamiseks oleme kavandanud palju kehatööd, liigume rohkelt vabas õhus, nii lähikonnas kui kaugemal. Matkal lähiümbruse mägedesse pakub retriidikeskuse peremees Ermo meile rituaalset kakaod. Samuti teeb ta väeka saunarituaali ning kutsub meid kogema Tiibeti helikausside rännakut. Tantsime ennastunustavalt, kirglikult ja vabastavalt ning käime ujumas.

Eelviimasel retriidipäeval viib Ermo meid avastusrohkele mägimatkale, kus puhastame end kose all. Seejärel sõidame pühale allikale, kus läbime ürgses looduses energeetilise uuestisünnirituaali. Allikapaiga hispaaniakeelne nimi tähendabki sündimise kohta.

Aega jääb ka puhkamiseks, päevitamiseks ja ümbrusega tutvumiseks, näiteks laupäevahommikuse kohaliku värvika turu külastamiseks.

Õhtuti on võimalik vabastada kehast pingeid Terje shindo privaatses venitustunnis või kogeda tema armastavate käte all Lomi-Lomi või MER-massaaži (1,5 h) soodsa retriidihinnaga, aja reserveerimiseks kirjuta palun otse: terje.loorits@gmail.com

Majutuskohas on kaheinimesetoad, neli dušši, saal praktikate tegemiseks, kamina- ja söögisaal, mitu terrassi (sh päikesetõusu ja päikeseloojangu terrass ning vanniterrass) ja saun.

NB! Kui teil on soov jääda Sufli retriidimajakesse kauemaks puhkama – mis on soodsatel tingimustel võimalik kuni 30. maini (transport lennujaama kehtib) –, siis kirjutage palun otse Ermole: ermo.kattago@gmail.com

Ahto Sooaru fotod
Tutvustused

Saale Kareda on uue ühiskonna visionäär ja looja. Tal on anne näha inimestes Looja potentsiaali ja toetada selle avaldumist. Lisaks akadeemilisele karjäärile muusikateadlasena läbis ta Austrias elades 10 aasta jooksul arvukalt energiatöö koolitusi, Eestisse naastes täiendas end Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina. Korraldas 2015/16 Uue ühiskonna loomise konverentse. Seejärel oli Tervikliku Eesti kollektiivse teadvuse tervendamise konstellatsioonide eksperimendi looja ja eestvedaja. Kõige olulisemaks enda juures peab võimet olla kogu aeg avatud energeetilise töö pidevalt uuenevate võimaluste loomisele ja allalaadimisele nii enda tarbeks kui ka teiste toetamiseks.

Ermo Kattago on kogemuste looja, emotsioonide ehitaja ja kaosearhitekt, luues kaosest ilu.

Maily Kerdo ja Valter Põld: oleme ise oma elu Loojad. Naudime elu, ilu ja ehedaid maitseid. Elades Loodu sees ja väärtustades Maa ande, mida Päike on juba küpsetanud, oleme inspireeritud looma parimat, kehasõbralikku ja energiat andvat toitu ka Sinule.

Terje Loorits: avastasin shindo enda jaoks üle 10 aasta tagasi ning olen siiani sõltuvuses ja vaimustuses selle meetodi lihtsusest ja tõhususest. Puudutuse võlu teeb shindo minu jaoks eriti imeliseks. Puudutus on mulle äärmiselt oluline, vajan seda ise ja tahan pakkuda ka teistele. Läbi puudutuste ja venituste saab tervendatud nii keha kui ka meel!

Shindo massaaž on idamaine tervendusmeetod, mis põhineb Jaapani vanadel traditsioonidel. Shindo käsitlus inimesest on terviklik. Teraapia käigus mõjutatakse inimese keha läbivat 12 energiameridiaani, mis on seotud erinevate organitega. Igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetne ülesanne. Massaažiga aidatakse liikuma meridiaanide energia, et siseorganeid mõjutades toetada kogu keha heaolu. Massaaživõtetes kasutatakse sõrmi, käsi ja jalgu. Tehakse matil, läbi riiete.

Traditsiooniline Hawaii Lomi-Lomi Nui massaažitehnika on tervendav, ülimalt lõõgastav ja vabastav ravisüsteem. Lomi-Lomi on palju enamat kui lihtsalt massaaž! Seda massaaži kirjeldatakse ka kui “armastuse voolu kätest”. Lomi-Lomi on massaaž kogu kehale – pealaest varbaotsteni. Selles on pikad ja voolavad liigutused, tehakse põhiliselt küünarvartega, rahulikus tempos,  kasutades rohkelt soojendatud õli. Seansi käigus mõjutatakse meridiaane, lihaseid, tehakse kergeid venitusi ning manipulatsioone liigestele. Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil meie mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud lihaspinged, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest.

MER on lühend ingliskeelsest nimetusest myofacial energetic release, mis tähendabki lihas-sidekoe energeetilist vabastamist. MER on aeglane, mediteeriv, kuid sügav ja tugev kehatöö, mis vabastab kehasse kinnistunud hoidmismustreid ning lukustunud emotsioone. See on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, liigespingete vabastamisest ja energia tasakaalustamisest. MER kehatöö on sügavalt lõdvestav ja terapeutiline: aitab taastada keha ja meele tasakaalu, parandada kehahoidu ning lahustada psühholoogilisi kinnihoidmismustreid, mis põhjustavad kehas valu ja pingeid, samuti aitab vähendada stressi, suurendada liigeste liikuvust, parandada vereringet ja energia voolamist kehas, tõsta une kvaliteeti ning tuua suuremat selgust.

NB!!! UUS INFO!

 

Meie maikuu retriidiga Hispaanias liitub ka väga andekas kehatöö pioneer Tõnu Raidmets, kellega meil on arenemas väga huvitav koostöö.

Tõnu tutvustus:
“Pakun retriidil massaažirännakuid ja soovi korral ka lühemaid massaaže. Kogemused näitavad, et rännakute kestuseks kujuneb keskeltläbi 3-4 tundi, on ka 5-7 h rännakuid, oleneb paljuski, mis eesmärk on rännakuks püstitatud ja mis konditsioonis on inimene nii mentaalsel, emotsionaalsel kui kehatasandil.
Olen õppinud läbi oma kogemuste ja praktika vaatama inimest holistiliselt. See, et meil on kehas pinge, on tagajärg, mitte põhjus. Üldjuhul on tegemist energeetilise blokeeringu või puudujäägiga, mis avaldub kehas selleks, et teda märgata. Sealt edasi on võimalus viia fookus algsele põhjusele ning see lahustada. Seega on retriit + massaaž ideaalne võimalus avastada ja lahustada blokeeringud. Nagu Saale räägib, avalduvad kolme tasandi Varju arhetüübid just nimelt kehas, tema tehnikad ja praktiline osa aitavad neid varje mõista ning neid ära tunda. Läbi kehatöö on neist võimalik aga lõplikult vabaneda. Minu eesmärk on aidata sul pinged ja blokeeringud vabastada kehast ilma valuta, pigem läbi naudingu. Selleks on mul rännakul imelised abimehed helihargid, nad aitavad suurematest blokeeringutest läbi minna mängleva kerguse ja naudinguga, lisaks aitavad nad taastada ja meelde tuletada kehale katkenud ühendused.
Rännaku lõpus käin sinu keha üle helidega, et harmoniseerida sinu energiakeha. Meie keha on imeline tööriist ja nagu Saale armastab öelda, on meie keha portaal suhtlemaks nähtamatu maailmaga, seega tuleks temasse suhtuda äärmise lugupidamise ning austuse ja armastusega! Lähtuvalt sellest arusaamast on kujunenud välja ka minu massaažirännaku metoodika, suhtun kehasse lugupidavalt ning äärmise austuse ja armastusega. Pakun enda poolt turvalist, hoitud ja stabiilset ruumi, mis on loodud läbi armastuse.
Kui tekib soov seanssi ette broneerida või lisainfot küsida, ole hea, võta julgelt ühendust.”
Tõnu
Tel: 56 88 44 86
 
 
 

Kõik fotod: Ahto Sooaru

Spread the love
Shopping Cart
Scroll to Top