Üleminek puhtasse loomisse

 Saale Kareda ja Raulo Alloja 
loeng-töötuba Tallinna Päiksetoas (Pärnu mnt 6/1)
27. aprillil kell 15.00-18.10

Elades ja toimides puhtast teadvusest – maise pisikese inim-mina soovide ja hirmude karussellilt maha astudes – on iga hetk kingitus, milles sisaldub universumi võimalikkuste lõpmatus. Ärganud osa inimkonnast vabastab end piiratud egoidentiteedi kammitsaist, et kogeda ja luua elu jumalikust perspektiivist. See teekond nõuab jäägitut pühendumist ja kristalset ausust oma inim-mina varjukülgede läbivalgustamisel ning – mis ülimalt oluline! – kehasse salvestunud laengute vabastamisel.

Ego oli vajalik töövahend ajastul, mil põhimureks oli ellujäämine. Ego oli nagu taksojuht, kes juhtis meid läbi tollal üksnes füüsilisena tajutava reaalsuse. Ent nagu eesliini teadlased on juba mõnda aega tunnistanud – me elame ainult näiliselt tahkes maailmas, tegelikult aga teatud laadi hologrammis. Nähtava maailma loomine toimub meie teadvuse kaudu kvantreaalsuses. Saades teadlikuks oma võimest reaalsust luua, muutub kõige olulisemaks enda puhastamine vanadest mustritest ja programmidest, mis on pannud inimesi taaslooma kannatustest märgistatud elu – üles-alla liikuvat ringiratast kulgemist, mida kehastab Uroborose sümbol.

Loengus käsitleme seda, kuidas õppida järjest teadlikumalt nägema läbi egoreaalsuse lõkse ja ahvatlusi, mis tõmbavad inimese puhta loomise olekust tagasi vanadesse mustritesse. Puhtas teadvuses on meie loomisvõime piiritu. Egoreaalsusse kukkudes aga võrdlemisi piiratud. Praegusel üleminekuajal on loomulik, et pendeldame nende erinevate reaalsusväljade (ajajoonte) vahel – kuni õpime järjest rohkem viibima ja looma puhta teadvuse seisundis.

Kehasse salvestunud laengute vabastamisel, mis takistavad puhtast teadvusest loomist, on suurepäraseks meetodiks Raulo Alloja kehatöö teadliku hingamise kaudu. Hingates end oma tajuga kehas sissepoole, arendame me võimet minna  tähelepanuga sügavale rakustruktuuridesse ja tervendada oma keha sedakaudu täielikult. Tervenemisprotsessi käigus jõuame füüsilise keha süvakihtidesse, saame ligi oma hõredamatele kehadele ja iidsele hingemälule. Teadvustame, kuidas ületada piiratud inim-mina, sageduslikult ühilduda jumaliku plaaniga ja luua kosmilise kohalolu telg.

Toimumiskohaks Tallinnas Pärnu mnt 6/1 asuv Päiksetuba – uus helge vaimse töö keskus otse Estonia teatri vastas (sissepääs on Lastemaailma ja Disainigalerii vahel, tulla II korrusele)
Registreerumisel saadan ukskoodi, millega saab sisse alt uksest.
 

Osaluspanus: 40 eurot (sularahas koha peal)


Kuna kohtade arv piiratud, palume registreeruda aadressil:
saale@avardumine.ee

Oleme Rauloga mõlemad tulnud siia kehastusse, et teha väga intensiivset väljalist tööd koos inimkonna selle osaga, kes on valinud ülestõusmise vana maatriksi illusoorsest seotusest.

Raulo Alloja on integraalse mõõtmega kehatöö praktik. Ta on aastakümneid tegelenud hingamise kaudu keha sisestruktuuridesse sukeldumisega, avardades selle töö käigus inimeseks olemise ja kehalisuse tähendust. Õppinud kehatööd Peterburi bioenergeetika koolkonna meistrite käe all.

Saale Kareda on uue ühiskonna visionäär ja looja. Tal on anne näha inimestes Looja potentsiaali ja toetada selle avaldumist. Lisaks akadeemilisele karjäärile muusikateadlasena läbis ta Austrias elades 10 aasta jooksul arvukalt energiatöö koolitusi, Eestisse naastes täiendas end Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina. Korraldas 2015/16 Uue ühiskonna loomise konverentse. Kõige olulisemaks enda juures peab võimet olla kogu aeg avatud energeetilise töö pidevalt uuenevate võimaluste loomisele ja allalaadimisele nii enda tarbeks kui ka teiste toetamiseks.

Ruudu Rahumaru foto

Spread the love
Shopping Cart
Scroll to Top