Privaatsustingimused

Veebipoe avardumine.ee/e-pood/ (edaspidi E-pood) omanik on Uus Ühisloome OÜ (registrikood 12910428), asukohaga Läänekaare 16-1, Nõmme, Tallinn, 11611. Uus Ühisloome OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

ISIKUANDMETE KOGUMINE

Tellimuse esitamisega annab Klient e-poele nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.

Isikuandmed on andmed, mida Uus Ühisloome OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu  täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

Kliendi isikuandmete kogumine toimub ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes isiku kontaktandmete (nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja vajadusel postiaadress) kogumisena.

 

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

E-pood kasutab Kliendi poolt edastatud isikuandmeid kliendi ostutellimuse täitmiseks ja kliendile parima teenuse osutamise arendamiseks, kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendil on õigus paluda oma andmete kustutamist. Selleks palume saata meile e-kiri.

 

ISIKUANDMETE KAITSE

Uus Ühisloome OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks.

Shopping Cart
Scroll to Top